01.04.2015

Одеська область: рятувальники в режимі он-лайн провели семінар з лікарями, відповідальними за санітарно-просвітницьку роботу медичних закладів Одеської області.

            27 березня на базі одеського обласного базового медичного училища в рамках «Дня фахівця» в режимі он-лайн відбулась зустріч представників ГУ ДСНС України в Одеській області, обласного центру здоров’я та обласної організації Товариства Червоного Хреста України з лікарями, відповідальними за санітарно-просвітницьку роботу районних медичних закладів Одеської області.

            Під час заходу рятувальники розповіли про основні підходи та сучасні технології пропаганди серед населення основ безпеки життєдіяльності та осмисленості дій людини в умовах надзвичайних ситуацій, обмін досвідом роботи з поширення знань про безпечну поведінку в побуті тощо. Також фахівці ДСНС розповіли про режим підвищеної готовності та звернули увагу присутніх на правилах поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів як періоду минулих війн, так і сучасного походження.

            «Я дуже вдячна співробітникам Головного управління за участь у проведенні заходу, ту корисну інформацію, яку вони надали нашім фахівцям в районах області та сподіваюсь на те, що наші зустрічі та співпраця буде продовжена й надалі», - зазначила керівник обласного центру здоров’я Валентина Сосніна.

 Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області