ЗАХОДИ щодо відзначення в Ананьївському районі 30-річчя виведення військ з РАфганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

         З метою гідного відзначення в Ананьївському районі 30-річчя виведення військ з РАфганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого о 10.00 в м. Ананьєві біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям відбудуться урочистості.  Перед початком урочистостей учні ДП «Ананьївський ПАЛ» та місцевих шкіл прочитають тематичні вірші.

В загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладах будуть проведені тематичні уроки, лекції, бесіди, «круглі столи», «уроки пам’яті», присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, за участю ветеранів – учасників бойових дій, екскурсії до музею.

Крім того, протягом лютого місяця відбудуться зустрічі учасників бойових дій на території інших держав з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для обговорення шляхів вирішення проблем ветеранів.

В закладах культури району будуть розгорнуті виставки творів мистецтва, фотографій, документів та архівних матеріалів. Будуть проведені зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, концертні програми, перегляд художніх та документальних фільмів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Також, протягом лютого місяця буде проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей, у яких загинули близькі під час бойових дій на території інших держав, з метою вирішення їх соціально-побутових проблем.

Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації рекомендовано забезпечити своєчасні виплати, надання щомісячної матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані за кошти обласного бюджету.

До участі у заходах запрошуються усі бажаючі.