Відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

14 листопада 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Карпової відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.
На порядку денному було чотири питання, два із яких щодо надання повної цивільної дієздатності неповнолітнім матерям, одне питання щодо доцільності призначення опікуна над дітьми та ще одне за позовом батька щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері стосовно дитини, яка проживає з батьком.
Досить жваве обговорення викликало розгляд саме четвертого питання, адже на практиці часто звертаються саме матері для того, щоб остаточно розірвати усі зв’язки з батьком своєї дитини. Тому, у членів комісії досить багато питань було саме до матері, але враховуючи те, що вона не з’явилася на засідання комісії, хоча і була запрошена, ситуація, що склалася з’ясовувалася з батьком та дитиною.
З рештою, за результатом розгляду питання більшістю голосів членів комісії було прийнято рішення щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері, але остаточне рішення залишається за судом.