Профілактичний рейд Жеребківською сільською радою

11 лютого 2020 року комісією у складі начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Станіслава Платонова, фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Дембицького, інспектора ювенальної превенції Ананьївського відділення поліції Катерини Нігрецкул та спеціаліста ІІ категорії Жеребківської сільської ради Віктора Калінова проведено черговий профілактичний рейд територією села Жеребкове Ананьївського району.
Під час проведення рейду перевірялися житлово-побутові умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, сімей опікунів, піклувальників, а також проводилася профілактична робота щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності, бездоглядності.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 4 сімей та складено відповідні акти обстеження.
Також за сприяння директора Жеребківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Світлани Мулик було проведено профілактичні бесіди з учнями школи.