Профілактичний рейд Жеребківською сільською радою

05 листопада 2019 року комісією у складі начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Станіслава Платонова, фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Дембицького та спеціаліста ІІ категорії Жеребківської сільської ради Віктора Калінова проведено черговий профілактичний рейд територією села Жеребкове Ананьївського району.
Під час проведення рейду перевірялися житлово-побутові умови проживання сімей, які опинилися в полі зору соціальних служб, їх готовність до початку опалювального сезону, а також проводилася профілактична робота щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності, бездоглядності.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 4 сімей та складено відповідні акти обстеження, а також 1 протокол бесіди з матір’ю дитини щодо попередження про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання обов’язків з виховання та утримання та навчання дитини.
Але є і позитивні зрушення – у трьох перевірених сім’ях, з якими тривалий час працюють соціальні працівники, зафіксовано покращення житлово-побутових умов проживання. Тож, сподіваємося, що в майбутньому дана тенденція буде і на далі мати місце. Це ще раз доводить необхідність термінового повернення фахівців із соціальної роботи у села.