Профілактичний рейд в с. Коханівка

Згідно затвердженого графіку проведення спільних профілактичних рейдів по населеним пунктам району 15 жовтня 2019 року проведено черговий спільний профілактичний рейд територією с. Коханівка Ананьївського району.
За даними Коханівської сільської ради на території села не має сімей з дітьми, які б опинилися в складних життєвих обставинах, тому робочою групою здійснювалося обстеження житлово-побутових умов проживання багатодітних сімей, а також проводилася роз’яснювальна робота з батьками щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності, бездоглядності.
Загалом, за результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 3 сімей та складено відповідні акти обстеження, а також протоколи бесід щодо попередження батьків про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання обов’язків з виховання, утримання та навчання дітей.
А наприкінці рейду робочою групою було відвідано Коханівський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ". Школа, в якій свого часу навчався видатний художник, заслужений майстер народної творчості, новатор у жанрі декоративно-ужиткового розпису, майстер станкової графіки Ростислав Палецький.
Під час візиту, в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з директором школи Тамарою Скараєвою було обговорено рівень відвідування школи дітьми та коло проблем, що виникають під час роботи із сім’ями.