Профілактичний рейд територією с. Ананьїв Перший

10 грудня 2019 року з метою обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають на обліку складних життєвих обставин служби у справах дітей, багатодітних родин, які потрапили в поле зору соціальних служб, своєчасного виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, забезпечення захисту прав дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності комісією у складі начальника служби у справах дітей Ананьївської районної державної адміністрації Станіслава Платонова, фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Дембицького та спеціаліста Ананьївської Першої сільської ради Тетяни Медведенко було проведено черговий профілактичний рейд територією с. Ананьїв Перший.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 4 сімей та складено відповідні акти обстеження.
Окрім обстеження також проводилися бесіди з батьками щодо дотримання правил протипожежної безпеки, попередження нещасних випадків з дітьми та відповідального виховання дітей, створення належних умов для розвитку їх природних здібностей.