Профілактичний рейд територією Ананьївської Другої сільської ради.

28 січня 2020 року комісією у складі начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Станіслава Платонова, завідувача сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталії Філіпчук, фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Дембицького та працівників ювенальної превенції Ананьївського відділення поліції Володимира Балакана та Катерини Нігрецкул територією Ананьївської Другої сільської ради (ІІ-дільниця, с. Одаї, ІІІ-дільниця) було проведено профілактичний рейд.
Метою рейду було обстеження житлово-побутових умов проживання багатодітних родин, сімей опікунів, піклувальників, проведення профілактичної роботи з батьками опікунами, піклувальниками щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності та бездоглядності.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання шести сімей та складено відповідні акти обстеження.
Серед виявлених недоліків є і позитивні зрушення – у двох перевірених сім’ях, з якими тривалий час працюють соціальні працівники, зафіксовано покращення житлово-побутових умов проживання. Тож, сподіваємося, що дана тенденція і на далі матиме місце.