Почався новий 2020 рік, а отже розпорядженням голови районної державної адміністрації затверджено черговий графік проведення спільних профілактичних рейдів по населеним пунктам Ананьївського району.
14 січня комісією у складі начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Станіслава Платонова, фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олега Дембицького та спеціаліста І категорії Ананьївської міської ради Галини Голубчикової було проведено перший профілактичний рейд територією міста Ананьєва.
Метою рейду було обстеження житлово-побутових умов проживання багатодітних родин, сімей опікунів, піклувальників, проведення профілактичної роботи з батьками опікунами, піклувальниками щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності та бездоглядності.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання п'яти сімей та складено відповідні акти обстеження.
На жаль, багатодітна родина ще не означає благополучна, адже благополуччя - це складова багатьох чинників, основа яких закладається з дитинства особистим прикладом батьків. Саме цю думку члени комісії намагалися донести до батьків при спілкуванні з ними.
Будемо сподіватися, що нас почули!