Дітей вчить те, що їх оточує

Черговий спільний профілактичний рейд за участю служби у справах дітей районної державної адміністрації (Станіслав Платонов), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Олег Дембицький), сектору ювенальної превенції поліції (Володимир Балакан), за участю секретаря Кохівської сільської ради Світлани Приблуди було проведено 12 листопада 2019 року в селах Кохівка, Шелехове, Великобоярка.
Метою рейду було - обстеження житлово-побутових умов проживання багатодітних родин, та родин з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання чотирьох сімей та складено відповідні акти обстеження.
І щоразу переконуєшся в істинності слів – «Дітей вчить те, що їх оточує». Вислів одного з педагогів-новаторів ХХ століття, першої жінки, доктора медицини в Італії, вихователя, засновниці власної педагогічної системи Марії Монтессорі і сьогодні, навіть 70 років по смерті педагога, не втратив своєї актуальності.
Саме усвідомлення цього батьками є проблемою сьогодення номер один, і одними лише рейдами її не вирішити. Тому лише системний підхід до роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах із залученням фахівців із соціальної роботи, психологів та педагогів дасть можливість зрушити дану проблему з мертвої точки.