07.10.2019

В райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада.

07 жовтня  2019 року голова районної державної адміністрації Ганна Карпова провела чергову апаратну наражу, у якій взяв участь голова районної ради Микола Балан. На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1. Про аналіз висвітлення структурними підрозділами районної державної адміністрації інформаційно-роз’яснювальних матеріалів з питань соціально-економічного та культурного розвитку району протягом ІІІ кварталу 2019 року.

2. Про організацію та проведення заходів, присвячених Дню захисника України.

3. Про надання адміністративних послуг через центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року.

4. Про роботу з документами в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом вересня 2019 року.

По завершенні розгляду питань порядку денного заслухавши доповідачів, головуюча доручила продовжити широку інформаційну роз’яснювальну роботу серед населення  всім керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Присутній на нараді начальник Ананьївської ДПІ Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Ігор Голубенко повідомив, що в приміщенні Подільського управління ГУ ДПС в Одеській області,  10 жовтня 2019 року, планується  проведення засідання круглого столу на тему: «Сплата  податку за лісові землі» та запросив причетних осіб, прийняти участь у даному заході.

По завершенні розгляду питань порядку денного своїми думками з присутніми поділився голова районної ради Микола Балан, який в чергове, висловився щодо необхідності проведення заходів щодо створення однієї громади в межах району. Також, запросив усіх присутніх на засідання чергової сесії районної ради, яке відбудеться 11 жовтня 2019 року.