17.02.2021

Співпраця задля успіху.

Минулого тижня , директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Іван Непомящий відвідав Підприємство "Кооператор Ананьївського районного споживчого товариства", де зустрівся з директором Негруцою Сергієм Семеновичем та фінансовим директором Прокопчук Аллою Дмитрієвною.
Варто зазначити , що районна філія тісно співпрацює як і з райспоживспілкою, так і з вищезгаданим кооперативним підприємством, що засвідчує систематичне укомплектування вакансій службою зайнятості, які подають ці роботодавці, спільна організація робіт тимчасового характеру, проведення заходів ярмарок-вакнсій тощо.
Сьогодні ж на зустрічі йшлося про шляхи подальшої співпраці , зокрема, при появі нових вакансій районна філія готова допомогти підібрати працівників роботодавцям з числа безробітних, а також компенсувати ЄСВ при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних на новостворені робочі місця.
Піл час здійснення екскурсії по території ринку та будівель «Кооператора» фахівці місцевої служби зайнятості були приємно здивовані тими змінами які виникли на даному підприємстві, адже, буквально за півтора року у м’ясному корпусі ринку встановлена нова, сучасна холодильна камера, привабливий вигляд після капітального ремонту має зала прийомки м’яса. Головна будівля ринку облаштована новим туалетом де в кранах є гаряча вода. Одна з кімнат перебудована під офіс-кабінет для адмінперсоналу. Вся територія і приміщення Ананьївського ринку охоплені відеоспостереженням. Змінився на краще фасад та сходи м’ясного корпусу, а територія перед фасадом , де завжди раніше були болото й грязюка, щільно покрита гранотсівом , за який було заплачено підрядникам 60 тис. грн.. Перекритий дах на молочному корпусі, а рибний корпус капітально відремонтований і перероблений у магазин. «Зроблено чимало» - розповідає директор «Кооперативу» Сергій Семенович Негруца, «але час потребує повної модернізації ринку. В першочергових планах реконструкція торговельного залу, і суцільна покрівля всіх торговельних рядів овочевого ринку. На сьогодні для таких амбітних цілей бракує коштів, але згодом ми все зробимо, в кінці кінців, у соворий час капіталізму, треба витримувати конкуренцію».
В кінці зустрічі представники місцевої служби зайнятості побажали директору Підприємства "Кооператор Ананьївського районного споживчого товариства" Негруці Сергію Семеновичу, та його колегам по роботі економічного процвітання, та здійснення, в тому числі за допомогою потенціалу державної служби зайнятості, усіх мрій та планів.
Приємно було чути слова вдячності з вуст керівника «Кооператор» на адресу служби зайнятості за те, що турбуємося про них у непростий час ведення господарської діяльності.