12.02.2021

Програма Доступні кредити для бізнесу в Україні .

Протягом 2020-2021 років в Україні реалізується державна програма «Доступні кредити 5-7-9%». Більше 8000 підприємств вже користуються досить вигідним кредитним фінансуванням.
Цільовим призначенням кредиту є придбання та/або модернізація основних засобів, транспортних засобів, що використовуватимуться в комерційних цілях; здійснення будівництва/реконструкції/ремонту в приміщеннях, у яких клієнт веде господарську діяльність (крім офісних приміщень); придбання нежитлової нерухомості та/або земельних ділянок; поповнення оборотного капіталу, що є частиною проекту (до 25% вартості проекту); рефінансування кредитів на вище зазначені цілі.
Привабливими для бізнесу є відсоткові ставки за кредитом:
5% для бізнесу з річним доходом < 50 млн.грн. За умови найму 2 нових працівників протягом першого кварталу.
7% для бізнесу з річним доходом < 50 млн.грн. За кожне нове робоче місце компенсаційна процентна ставка зменшується на 0,5% річних, але не нижче 5%.
9% для бізнесу з річним доходом більше 50 млн.грн. За кожне нове робоче місце компенсаційна процентна ставка зменшується на 0,5% річних, але не нижче 5%.
Розмір кредиту до 50 млн.грн на 5 років. Участь власними коштами позичальника не менше 15%.
Про всі ці умови кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» детально розповіла на інформаційному семінарі для роботодавців начальник Ананьївського відділення філії Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк» Михайлюк Тетяна Володимирівна, зокрема, вона наголосила на тому, що сільськогосподарські виробники Ананьївщини даним видом кредитів зацікавлені, і вже в найближчий час державна програма Доступні кредити 5-7-9% буде реалізовуватись.