18.02.2021

Користь для громади від громадських робіт очевидна.

Результативним напрямом співпраці служби зайнятості з роботодавцями та органами місцевого самоврядування є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, до яких залучаються безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Це є запорукою збалансування попиту і пропозиції робочої сили, підвищення рівня зайнятості і добробуту громадян у місті та районі. А ще, це можливість економити бюджетні кошти та отримувати працівників для виконання нагальних потреб.
З року в рік Комунальне підприємство «Місто Сервіс Ананьївської міської ради» , сільські ради охоче користувалися цією послугою служби зайнятості. Безробітні виконували роботи по благоустрою міста, населених пунктів району, впорядкуванню об’єктів історичного та культурного значення, кладовищ, прибиранню стихійних сміттєзвалищ, працювали у сільському та лісовому господарстві району.
Цього річ, у зв’язку з утворенням Ананьївської об’єднаної територіальної громади а відповідно і ліквідацією сільських рад удвічі стає актуальною співпраця Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості і Ананьївської об’єднаної територіальної громади , щодо організації громадських робіт, а головним виконавцем громадських робіт в теперішній час стає комунальне підприємство «Місто Сервіс Ананьївської міської ради».
Враховуючи провідну роль Комунального підприємства «Місто Сервіс Ананьївської міської ради» у використанні коштів під час організації оплачуваних громадських робіт керівництво місцевої служби зайнятості невідкладно зустрілося з новопризначеним керівником цієї установи Димовською Надією Василівною.
Сторони домовилися про організацію спільної діяльності у сфері сприяння працевлаштуванню та соціальному захисту на випадок безробіття, зокрема намічені напрямки організації громадських робіт вже в першому кварталі поточного року. Домовленість закріплена підписанням угоди про співпрацю.
Директор Комунального підприємства «Місто Сервіс Ананьївської міської ради» Надія Василівна Димовська високо оцінила переваги співпраці з центром зайнятості щодо залучення безробітних до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, та пообіцяла вести активну роботу з місцевим центром зайнятості та активом ОТГ щодо забезпечення зайнятості жителів Ананьївщини.