21.12.2020

Державній службі зайнятості – 30 років.

Своїм днем народження Державна служба зайнятості України вважає 21 грудня 1990 року. Саме цього дня Радою Міністрів УРСР було прийнято постанову за номером 381«Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР». Першим директором, який очолив центр зайнятості в Ананьївському районі, був Середа Олег Васильович.
Переломним став рубіж тисячоліть. Державна служба зайнятості стала ініціатором прийняття Закону «Про державне соціальне страхування на випадок безробіття» та інших нормативних актів, що сприяли стабілізації ситуації на ринку праці. Вже починаючи з 1998 року стали прийматись конкретні, швидкі заходи щодо покращення матеріально-технічної бази, центри зайнятості масово стали переходити на роботу з електронними базами. У 2000 році була запроваджена Єдина технологія обслуговування незайнятого населення, у 2005-2006 роках створена і запроваджена багатоцільова єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості (ЄІАС).
В різні періоди, становлення державної служби зайнятості, впровадження технології на практиці відбувалось під керівництвом директорів Ананьївського районного центру зайнятості: Кульчицької Валентини Сергіївни ,та Бевзюка Віктора Панасовича.
Всім директорам, які в різні часи очолювали місцеву службу зайнятості велике шанування і подяка, разом ми пройшли шлях від рахівниці до сучасних технологій обслуговування незайнятого населення.
Сьогодні служба зайнятості – служба ХХІ століття, яка використовує в своїй роботі найсучасніші технології. Вже звичним для безробітних стали мобільний пошук роботи за допомогою SMS, веб-сайти державного (www.dcz.gov.ua) та регіональних центрів зайнятості, інтернет-портал служби зайнятості „Труд” (www.trud.gov.ua), тач-скріни (банкомати вакансій), професійна діагностика із застосуванням сучасних комп’ютерних тестових методик, спеціалізовані теле і радіопередачі, мобільні профорієнтаційні центри. Сьогоднішня модель обслуговування населення в on-line режимі дозволяє здійснювати підбір роботи в межах цілої країни. З кожним роком державна служба зайнятості , її територіальні підрозділи удосконалюють свою діяльність, що дозволяє не тільки уніфікувати надання послуг, але й значно підвищити якість цих послуг. І все ж головним досягненням служби зайнятості є її високопрофесійний колектив, який здатний виконувати будь-які завдання у сфері зайнятості населення. 30 річницю з дня створення державної служби зайнятості Ананьївська служба зайнятості зустрічає високими показниками свої діяльності над якими плідно працюють такі фахівці служби зайнятості як заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Рєзнікова Людмила Василівна, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Хаджилій Віта Василівна, провідні фахівці: Янішевська Галина Іванівна, Кислицька Жанна Яківна, Литвинова Наталя Миколаївна, Шевченко Інна Миколаївна, Андрійчук Валентина Миколаївна та Приходченко Віталій Анатолійович.
Колектив не забуває і про ветерана служби зайнятості, яка перебуває на заслуженому відпочинку Ізвєкову Ангеліну Євгеніївну, бажає її віка і здоров’я.
Керівництво Обласної та районної служб зайнятості бажає щастя та благополуччя працівникам Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та здатності і надалі відмінно працювати в колективі - в єдиній команді.
Нехай Вам щастить!
Директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру
зайнятості Іван Непомящий