04.06.2018

Чергова апаратна нарада в районній державній адміністрації

Під час чергової апаратної наради в райдержадміністрації, яка відбулась під головуванням виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Ганни Карпової, про діяльність політичних партій, громадських організацій та їх взаємодію з районною державною адміністрацією доповіла начальник відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Світлана Байкалова. За інформацією доповідача, станом на 01 червня 2018 року в Ананьївському районі зареєстровані та діють 72 районні партійні організації та 62 об‘єднання громадян.

Відповідно до визначених галузевих повноважень, відділ забезпечує комунікації між районною державною адміністрацією та інститутами громадянського суспільства, взаємодію з громадською радою при райдержадміністрації. У роботі фахівці відділу використовують дві форми комунікацій: індивідуальна робота та колективна співпраця.

З початку року відбулось 5 зустрічей з керівниками районних партійних організацій та 7 – з керівниками та членами об’єднань громадян, під час яких вдалось дізнатись про зміни у чисельному складі райпарторганізацій та плани на майбутнє.

Впливають на суспільно-політичну ситуацію в районі лідери та члени таких громадських організацій, як Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво» (О.С.Плотянський), Громадська організація «Спілка ветеранів АТО Ананьївського району» (М.В.Пишняк), громадська організація «Великі серця» (Г.С.Самотей) та представники громадської організації «Спортивна організація «ПАТРІОТ» (Р.В.Мудрик). В основному вся робота спрямовувалась на покращення патріотичного виховання молоді, поліпшення рівня життя та соціального захисту мешканців району, благоустрою населених пунктів.

          Заступник начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антонюк поінформував про державні програми підтримки галузі тваринництва в Ананьївському районі. З детальною інформацією можна ознайомитись на веб-сторінці Ананьївської райдержадміністрації у розділі «Програми підтримки сільського господарства» (http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-programi-pdtrimki-slskogo-gospodarstva/).

Також, про роботу з документами в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом травня 2018  року доповів керівник апарату райдержадміністрації Валерій Крижан.

По завершенні розгляду питань порядку денного, головуюча заслухала інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації М.В.Колойденка про початок роботи оздоровчих пришкільних таборів. Посадовець зазначив, що всі табори розпочали свою роботу, забезпечені продуктами харчування. Наголосив на тому, що напередодні було здійснено перевірку готовності навчальних закладів до роботи у літній період, у тому числі у складі комісії бели представники Держпродспоживслужби.

Також, було заслухано інформацію головного лікаря КУ «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолія Койчева про ситуацію із захворюванням на кір військовослужбовців частини Національної гвардії, яка дислокується в с.Жеребкове. За його інформацією, частину військовослужбовців вже виписано. У той же час, минулої суботи було доставлено двох військовослужбовців з підозрою захворювання на кір. Близько 16 чоловік вже готуються до виписки.

Крім того, детально поінформував про вжиті заходи щодо запобігання розповсюдженню захворювання на кір.