Уряд схвалив проекти 4 угод з ЄК щодо надання технічної допомоги

  • Уряд схвалив продовження дії Угоди з Європейською Комісією “U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” на 1 рік (до 2021 року). Це дозволить завершити розпочаті проекти зі створення ЦНАПів та підвищення обізнаності громадян про можливості місцевого самоврядування, який реалізується Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA). Загальна кошторисна вартість Угоди становить 100 млн євро. 
  • Уряд також схвалив проект додаткової угоди з Європейською Комісією щодо продовження дії Угоди "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні". Проектом передбачено, зокрема, продовження терміну реалізації Угоди на 1 рік (до 2021 року), що дозволить завершити проекти із вдосконалення системи надання безоплатної правової допомоги громадянам і продовження реалізації реформи у сфері юстиції. Загальна кошторисна вартість Угоди складає 10 млн євро.
  • Ще один ухвалений Урядом проект додаткової угоди з Європейською Комісією - фінансування програми “Підтримка України щодо управління міграційними процесами та надання притулку”. Відповідно до цього документу передбачається продовжити термін реалізації Угоди на 2 роки (до кінця 2021 року). Це дозволить завершити проекти із вдосконалення міграційної політики та ефективного управління міграцією; аналізу процесів управлінням міграцією Державної міграційної служби та Державної прикордонної служби, а також потреб у покращенні управління персоналом у відповідності до європейських стандартів. 
  • Уряд схвалив проект додаткової угоди з Європейською Комісією щодо фінансування програми “Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні”, загальна кошторисна вартість якої складає 104 млн євро. Проєкт додаткової Угоди вносить зміни до показників ефективності, що будуть використовуватися при виплаті 3 та 4 обумовлених траншів на суму 40 млн євро та зведеного орієнтовного графіку виплат. Детальніше

20.11.2019