12 нових проєктів для української молоді в рамках Програми ЄС Еразмус+

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу молоді Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Загалом було відібрано 56 проєктів, в тому числі 12 проєктів за участі 10 українських громадських організації та Українського Католицького Університету, що виступають грантхолдерами в 4 проєктах. Загальний бюджет проєктів за участі України становить понад 1 400 000€. Проекти за участю України зосереджені на розвиток підприємницьких компетентностей, залучення молоді до прийняття рішень у сфері молодіжної політики, а також на збільшення можливостей для молоді з інвалідністю.

До проєктних команд входять партнери з 21 країни ЄС (Бельгія, Болгарія, Сполучене Королівство, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Республіка Північна Македонія, Румунія, Словаччина, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Чеська Республіка) та з 5 країн Східного Партнерства (Азербайджан, Грузія, Білорусь, Республіка Молдова та Вірменія).

Довідково: Напрям Розвиток потенціалу молоді (КА2: CBY) є окремим компонентом міжнародного виміру Програми Еразмус+ у молодіжній сфері. За результатами 2 конкурсів реалізується 47 проектів за участі 35 українських організацій включаючи 18 як координатори та 2 ЗВО (Харківський державний університет харчування і торгівлі, Національний університет «Дніпровська політехніка»). Загальна сума фінансування грантів 4 736 042 Євро.

Інформацію про результати конкурсу 2019 р. розміщено на сайті ЕАСЕА: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/news/selection-results-capacity-building-in-field-youth-2019_en

Інструкції, рекомендації та інша додаткова інформація для виконавців проектів розміщена на сайті EACEA (Beneficiaries space): https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/beneficiaries-space/capacity-building-in-field-youth-2018_en

База проектів Еразмус+ за участі України розміщено за посиланням:http://erasmusplus.org.ua/erasmus/novyny-i-baza-proektiv.html(link is external)   

За детальнішою інформацією запрошуємо звертатись до Національного Еразмус+ офісу в Україні: erasmusplus.org.ua