07.08.2017

Платники північного регіону Одещини сплатили до зведеного бюджету майже 251 млн. гривень ПДФО

Протягом січня-липня 2017 року платники податків північного регіону Одеської області сплатили до зведеного бюджету 250,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 54,8 відс. більше ніж за відповідний період минулого року або на 88,7 млн.грн. Зокрема, до місцевих бюджетів сплачено понад 187 млн.грн. ПДФО, а до державного – понад 63 млн гривень..

Податок на доходи фізичних осіб є одним з найвагоміших за обсягом джерел наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Найбільше ПДФО спрямовано до місцевих бюджетів міста Подільська (54,2 млн грн), Балтщини (33,7 млн грн) та Ананьївщини (21,8 млн грн).

Варто зазначити, що надходження ПДФО до усіх місцевих бюджетів у розрізі міст та районів, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, демонструє збільшення починаючи від 34,5% – у Подільську  і до 71,0% – у Савранському районі.

Надходження коштів до місцевих бюджетів регіону сприятимуть підвищенню його соціально-економічного розвитку, рівня зайнятості, зростанню якості послуг, що надаються громадянам, розв’язанню невідкладних соціальних проблем.