07.08.2017

Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна отримати за місцем реєстрації платника

Сьогодні, для отримання ліцензії платникам податків не потрібно виїжджати до обласного центру – м. Одеси.

Достатньо звернутися з відповідною заявою до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації платника..

У заяві має бути зазначено вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт господарювання має намір одержати ліцензію.

Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами у заяві слід зазначити адресу місця торгівлі.

У заяві на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них -  модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику в Центрі обслуговування платників не пізніше 10 календарних днів з дня одержання документів.

Для зручності суб’єктів господарювання, заяву на отримання ліцензії платники податків можуть також подати до Мобільного центру обслуговування платників.

Центр, послугами якого вже активно користуються жителі віддалених районів та підприємці, що здійснюють свою діяльність на ринках області, працює за графіком.