17.03.2017

Вихованці Ананьївської школи-інтернат ознайомилися з Кримінальним кодексом України на уроці правознавства

У рамках шкільного тематичного плану з правознавства до вихованців восьмого-дев’ятого класів Ананьївської школи-інтернат було запрошено слідчого слідчого відділення Ананьївського відділення поліції Оксану Волочан.

 Урок був побудований у форматі діалогу. В лекції старший лейтенант поліції Волочан О.П. задіяла й учнів, пропонуючи їм самим надати визначення основним термінам з кримінального права. Досить жваво висловлювали свою думку Валерія Шолтояну, Олена Музика та Олександр Капущак щодо застосування найсуворіших покарань за правопорушення й злочини у різних країнах світу.

 Окремо Оксана Петрівна зупинилась на питанні дитячих правопорушень, покарань за подібні дії та правила подачі заяв неповнолітніми до правоохоронних органів. Деякі учні поділились власним досвідом щодо знайомства з правоохоронною системою. Владислав Мироєдов, Катерина Богач, Анастасія Козак та інші активно цікавилися мірами покарання за той чи інший злочин, презумпцією невинуватості, забезпеченням доведення вини підозрюваного тощо.

 Школярі подякували за лекцію бурхливими оплесками, а після закінчення уроку ще деякий час не відпускали слідчу. Оточивши її з усіх боків, вихованці розповідали життєві історії.

 «В їхніх ще дитячих очах такий дорослий погляд… Цим маленьким громадянам кожного дня доводиться переживати розлуку з близькими та знайомитися з життям без опіки найрідніших. Хочеться вірити, що сьогоднішня зустріч позитивно вплине на їхнє майбутнє й вони стануть гідними представниками нашого суспільства, уникаючи зіткнень з Кримінальним  кодексом.» - поділилась враженнями зустрічі О.Волочан.

 Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області