31.03.2017

Правоохоронці з черговим візитом навідалися до учнів десятого класу Ананьївської школи-інтернату

Причина зустрічі – вивчення Кримінального кодексу України, попередження злочинності серед юнацтва та вплив соціальних мереж на психологічний стан й необдумані вчинки підлітків.

 Для розкриття даної тематики, за запрошенням вчителя школи Олега Климчука, на урок правознавства прибули старший інспектор з ювенальної превенції Володимир Балакан та слідчий Оксана Волочан.

 Старший лейтенант поліції Волочан О.П. ознайомила присутніх з основною термінологією кримінального права. Активнішу участь учні прийняли в обговоренні питання попередження злочинності та визначення кваліфікації правопорушення згідно чинного законодавства.

 Продивившись документальний фільм «Дитяча злочинність» Володимир Папушан, Віталій Сіленко, Павло Довженко та Віктор Герб завзято обговорювали й аналізували види покарань в далекому зарубіжжі та в нашій країні за аналогічні злочини.     

 Досить змістовно старший інспектор з ювенальної превенції розповів учням про вплив соціальних мереж на психологічний стан дітей. Окремо зупинились на  небезпеці від участі в «суїцидальних» групах соцмереж. «Вихованці інтернату не заперечували, що чули про небезпечні ігри, однак погодились з тим, що не слід вступати до вказаних співтовариств, адже інтернет у даному контексті несе собою зло і може налаштувати на негатив, меланхолію, ввести в депресію та спровокувати людину на необдумані вчинки, що призводять до сумних наслідків.» – підкреслив  Володимир Балакан.  

 Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області