26.04.2017

Пошуки неповнолітнього увінчалися успіхом

До Ананьївського відділення поліції надійшло повідомлення від 46-річної мешканки села Коханівка Ананьївського району щодо зникнення її неповнолітнього вихованця.

 

Виїздом слідчо-оперативної групи відділення встановлено, що багатодітна сімейна пара вирішила змінити місце мешкання та переїхати до іншого села за 30 кілометрів. Шістнадцятирічний син сімейства, щоб не змінювати місце навчання, погодивши з батьками, залишився жити в сім’ї сусідів, з якими юнак ладнав краще, ніж з рідними. Проживаючи півроку у новій родині, хлопець відвідував школу, допомагав по господарству; затримуючись у друзів, завжди повідомляв, тобто не завдавав клопоту названим родичам.

 Напередодні ввечері юнак, вимкнувши телефон, пішов з дому. Господиня зверталася до всіх друзів хлопця, однак місце його перебування встановити так і не вдалося. З батьками зв’язку також не було.

 Правоохоронці відразу ж відреагували на повідомлення, опитали знайомих та попрямували до батьків розшукуваного, де й виявляється перебував юнак.

 Заступник начальника відділення поліції Юрій Тищенко повідомив, що хлопець засумував за батьками та вирішив навідатись у гості, а попередити заявницю забув. В даний час батьки визначаються щодо подальшого місця мешкання їхнього сина. 

 

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області