15.06.2017

Очільник Ананьївського відділення поліції прийняв участь в семінарі для поліцейських

Нещодавно в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено семінар-тренінг для поліцейських ГУНП в Одеській області, в якому прийняв участь начальник Ананьївського відділення поліції Сергій Гавура.


 Під час заходу учасники обговорювали такі питання: «Розвиток лідерських якостей в процесі формування професійних компетентностей керівників», «Формування позитивного іміджу керівника. Комунікація з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування», «Роль керівника в забезпеченні дотримання законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих,  попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь та гідність людини тощо», «Орієнтація на завдання та підлеглих. Вибір правильного стилю управління»,  «Актуальні проблеми управління в органах поліції: перспективи та шляхи їх вирішення», «Самооцінка, самоконтроль, самовдосконалення особистості керівника-лідера», «Чинники, що впливають на ефективність планування роботи підпорядкованого підрозділу та контролю за його діяльністю», «Зарубіжний досвід управління персоналом – менеджмент».

Підбиваючи підсумки проведеного семінару, учасникам тренінгу урочисто вручили відповідні сертифікати з побажанням подальших творчих та професійних здобутків.

“Подібні заходи є невід'ємною частиною робочого процесу, адже знайомишся не лише з теорією організації та керівництва підлеглими,  а й з практичними навичками досвідчених поліцейських-керівників”-зазначив Сергій Гавура.

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області