12.01.2017

Крадії не гребують здоров’ям дітей. Ананьївські поліцейські затримали чоловіка, який викрав з продуктового магазину скриньку для пожертвувань благодійного фонду "Промінець Надії"

До Ананьївського відділення поліції надійшло повідомлення від продавчині продуктового магазину, розташованого в м. Ананьїв про те, що молодий чоловік, закривши обличчя шарфом, увійшов до магазину, смикнув скриньку з грошима та вибіг надвір. Жінка не розгубилась й кинулась наздоганяти грабіжника, однак юнак виявився спритнішим та швидко зник в невідомому напрямку.

 

Встановивши прикмети грабіжника з опису продавчині, у ході слідчо-розшукових заходів працівники Ананьївського відділення поліції встановили, що вказаний чоловік за два квартали від місця злочину, не приховуючи обличчя, майже на всі викрадені кошти отоварився продуктами харчування, а потім позбувся пустої скриньки, викинувши її до сміттєвої урни у парку «Молодіжний».

 

У процесі подворового обходу дільничними офіцерами поліції було виявлено чоловіка, схожого по опису на грабіжника. Ним виявився раніше судимий не працюючий тридцятирічний уродженець Ананьївщини, який тривалий час проживав поза межами району, а нещодавно повернувся на батьківщину до родичів.

 

«Розпочато кримінальне провадження за статтею 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. На даний час грошові кошти вилучені в якості речового доказу, вирішується питання щодо обрання чоловікові запобіжного заходу.» - повідомив т.в.о. заступника начальника відділення – начальника слідчого відділення Артур Рябий.

 

Обурює нахабність та блюзнірство грабіжника, адже благодійний фонд збирає кошти для важко хворих дітей та дітей-інвалідів. Замість того, щоб зробити добру справу, поповнити скриньку й допомогти врятувати життя дітей; чоловік здійснив ганебний вчинок, забравши декілька сотень гривень собі.

 

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області