26.04.2017

Крадії худоби ще й зберігають наркотичні речовини

До Ананьївського відділення поліції майже одночасно надійшли заяви від двох мешканців села Новоселівка Ананьївського району про крадіжку з пасовища коней, які паслися неподалік один від одного.

 Завдяки допомозі небайдужих місцевих жителів та оперативності поліцейських, правопорушників за гарячими слідами було знайдено, викрадених коней вилучено та повернуто власникам.

 У ході слідчих (розшукових) дій встановлено, що святкового Великоднього дня компанія молодих людей проїжджали повз пасовища. Побачивши прив’язаних коней, двоє жителів села Долинське Ананьївського району вісімнадцяти та шістнадцяти років вирішили привласнити худобу: кожен собі по коню.

 У зв’язку з розглядом матеріалів щодо крадіжки та зважаючи на стан алкогольного сп’яніння, неповнолітніх було запрошено до відділення поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення за статтею 178 (поява у громадських місцях у п'яному вигляді) Кодексу про адміністративні правопорушення.

 Під час особистого огляду в кишенях юнаків виявлено та вилучено пластиковий контейнер від шоколадного яйця з сюрпризом, в якому були металеві пристрої з явними залишками речовини рослинного походження темно-коричневого кольору – схожої на наркотичний засіб. Вказані контейнери направлено на експертизу до НДЕКЦ. Під час допиту молодики повідомили, що зберігали вказану речовину для особистих потреб.

 За даними фактами порушено кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)) Кримінального кодексу України - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років, та частиною 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України – карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

 Ананьївське ВП ГУНП в Одеській області