30.03.2017

До відома мешканців міста Ананьєва та району. Проводяться заходи щодо добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів.

Впродовж квітня поточного року проводяться заходи щодо добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів.

 

У разі добровільної здачі – громадяни звільнятимуться від кримінальної відповідальності. Наголошуємо, що за незаконне зберігання зброї Кримінальним кодексом України, згідно ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), передбачено позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

 

Шановні мешканці міста та Ананьївського району! Закликаємо бути свідомими та об’єктивно оцінювати шкоду, яку може нанести зброя. Необережне поводження з вогнепальною зброєю пересічними громадянами може призвести до травмування, а при потраплянні її до рук правопорушників – до скоєння злочинів. Сподіваємось на Ваше розуміння та співпрацю.

 

З питань здачі зброї, вибухівки та спеціальних засобів звертайтесь до Ананьївського ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04.

 

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області