09.03.2017

Ананьївські правоохоронці спільно з рятувальниками розшукують жінку, яка пішла з дому зі своїми малолітніми дітьми

До Ананьївського відділення поліції надійшло повідомлення мешканки с. Коханівка Ананьївського району про зникнення її двадцятип’ятирічної доньки та онуків 2009 й 2011 років народження.

 Виїздом слідчо-оперативної групи відділення, при опитуванні заявниці встановлено події, що передували зникненню жінки. Так, 4 березня жінки влаштували святкову вечерю, запросивши в гості знайомого односельчанина. За душевними розмовами молода мати ділилася з гостем намірами щодо самогубства, поскаржившись на важку долю. На запитання чоловіка щодо дітей жінка відповіла: «А вони підуть за мною.»

 Пізно вночі мати зниклої лягла спати, гість також пішов додому. Вже рано вранці мати помітила, яка її донька метушиться по дому, збираючи якісь речі та повторюючи про наміри піти з дому.

 Близько 10.00 год. мати виявила відсутність вдома доньки та онуків, звернувши увагу на те, що зникла залишила свої й дитячі особисті документи, речі першої необхідності, засоби гігієни та мобільний телефон. При цьому, разом із залишеними грошима молода жінка написала записку з порадою матері раціонального витрачання коштів, щоб їх вистачило на рік.

 «Відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

 На пошуки зниклої жінки та її малолітніх дітей задіяний весь особовий склад Ананьївського відділення поліції, а також працівники Національної гвардії, Бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт ДСНС УКРАЇНИ, Ананьївського МРС 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області загальною кількістю 200 осіб. При цьому здійснюється подворовий обхід найближчих населених пунктів, перевіряються ліси й лісосмуги, занедбані садиби. Не виключається версія виїзду жінки до інших населених пунктів області» - повідомив начальник Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко.

 Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області