26.05.2017

Ярмарка вакансій для випускників Ананьївського аграрно-економічного коледжу.

З метою допомоги студентам  в питаннях працевлаштування та їх інформування про стан основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, в стінах Ананьївського аграрно-економічного коледжу, 24 травня поточного року, пройшла ярмарка-вакансій.

На ярмарці були  представлені роботодавці, які створюють у Ананьївському районі робочі місця для молоді (студентів і випускників).

В ході ярмарки представники підприємств та організацій  міста Ананьїва та навколишніх сіл , фізичні особи-підприємці: Мельник Володимир Якович, Дядюн Микола Миколайович, Приступа Сергій Іванович, Юраш Микола Андрійович; керівники підприємств: ПП «Джеса»,ТОВ «Петра»             відповіли на питання студентів та випускників, розповіли про основні направлення своєї діяльності, цікавих проектах,  вакансіях, и програмах стажування  для молодих спеціалістів.

На ярмарці роботодавцями запропоновано студентам  працевлаштування на посади: обліковець, бухгалтер, продавець-консультант, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, бармен, продавець продовольчих товарів, товарознавець, завідувач складу .

В обговореннях проблемних питань зайнятості молоді взяв участь заступник директора Ананьївського аграрно-економічного коледжу Космінський Юрій Єгорович.

Ярмарка пройшла конструктивно , змістовно та по-діловому. Учасники заходу із числа студентів коледжу з задоволенням розібрали запропоновані фахівцями Ананьївського районного центру зайнятості   буклети на тематику безкоштовних сервісів Державної служби зайнятості, телефони , інтернет-портали з пошуку роботи. Також надано можливість для ознайомлення на       ярмарці-вакансій з вакансіями бухгалтерського спрямування по Одеській області.

Фахівці Ананьївського районного центру зайнятості щиро вдячні представникам роботодавців району, які підтримали випускників коледжу  порадою, та конкретними пропозиціями підходящої роботи.

Велика подяка також директору Ананьївського аграрно-економічного коледжу Прижбилі Віталію Олександровичу за вирішення організаційних питань з надання та відповідного оформлення приміщення для проведення заходу, забезпечення масовості ярмарки вакансій.

 

Директор  Непомящий І.І.