30.01.2020

На виконання доручення Прем’єр -Міністра України від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 Ананьївська районна філія Одеського обласного центру зайнятості за участю представників податкової адміністрації та райдержадміністрації провела інформаційно-консультаційний семінар для роботодавців на тему «Щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин .

В заході взяли участь 16 фізичних осіб-підприємців, які ведуть підприємницьку діяльність переважно в сфері торгівлі.

Мета заходу – спрямувати підприємців району на створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати та забезпечення соціальної захищеності працівників.

Організатори заходу інформували роботодавців про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці», «Про рекламу»

Під час заходу роботодавцям черговий раз доведено інформацію про переваги легальної зайнятості та неприпустимість найму працівників без оформлення трудових відносин, неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору.

В ході заходу увага роботодавців акцептована на тому, що з 1 лютого розпочнеться інспекційна компанія, за результатами якої порушників притягуватимуть до відповідальності, зокрема, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у визначених законодавством розмірах.

Захід пройшов у конструктивному діалозі між усіма його учасниками. Роботодавці активно ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді з посиланням на законодавство про працю та зайнятість населення.