15.03.2018

«ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ»

У рамках співпраці Ананьївського районного центру зайнятості з Ананьївським районним військовим комісаріатом, згідно графіку роботи,  у  Ананьївському районному центрі зайнятості проходять ярмарки вакансій з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

Так, 15 березня 2018 року, військовий комісар Ананьївського районного військового комісаріату, підполковник Фартушняк Сергій Геннадійович та молодший спеціаліст служби захисту інформації Ананьївського районного військового комісаріату Шевченко Ксенія Іванівна  проінформували учасників заходу щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями, ознайомили з умовами прийому на контрактну службу, матеріальним забезпеченням, соціальним захистом військовослужбовців та перспективами кар’єрного росту.

В заході взяло участь 13 безробітних, з них 1 особа виявила бажання проходити військову службу за контрактом.

Доречною та актуальною, для учасників ярмарки вакансій також стала інформація начальника Ананьївського бюро правової допомоги Подільського МЦЗНБВПД Майданюк Інни Олександрівни, яка в контексті питань пов’язаних з проходженням військової служби за контрактом, довела до учасників семінару інформацію про проект «Я маю право» та розповіла про послуги, які надає громадянам бюро.

Теми, порушені в ході заходу доведені до слухачів у простій доступній формі. Висока активність безробітних та запитання з їхнього боку по суті доведеного матеріалу засвідчують зацікавленість ними темою військової служби за контрактом, та ефективне сприйняття доведено інформації .

До відома широких мас населення доводимо коротку інформацію  з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

 

          Ананьївським районним військовим комісаріатом продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом в Збройні сили України. 

         Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

          На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

           громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

           військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

           військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

           військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

           Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від  18 до 40 років в мирний час, від 18  до 60 років в особливий період.

           Відповідно до статті 28. Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу"N 2232-ХІI — 1992 року: граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі — до 60 років. Для військовозобов’язаних - жінок граничний вік перебування їх у запасі встановлюється 50 років.

 

Переваги та перспективи проходження військової служби за контрактом:


Грошове забезпечення:

    для солдат від  7000 грн.,   для сержантів від 8 000 грн.,  для офіцерів —

від 9 000  грн. в залежності від посади та вислуги;

    додаткове грошове забезпечення за участь в АТО: перша лінія – 10000 грн., друга лінія – 4500 грн.  незалежно від посади та військового звання;
    при підписанні контракту в особливий період обов’язкове збереження робочого місця (ст.119 КЗУПП), та виплата середньомісячної заробітної плати;
    матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань  та оздоровлення (щорічно)

    можливість отримати безкоштовне житло за рахунок держави.

    отримання права на пенсійне забезпечення незалежно від віку.

    право на отримання виплати за піднайом житла.


     Умови:
    Служба у всіх регіонах України, у тому  числі  в Одеській області.
    Контракти:

Від 6 місяців – для тих хто проходив військову службу за мобілізацією, на особливий період;

На 3  роки – для рядового складу.

Від 3 до 5 років – для сержантського складу.

Від 1 до 5 років для офіцерського складу.

 

      Надається можливість безкоштовного лікування у військових шпиталях військовослужбовцю, а також членам його сім'ї.
     безкоштовне отримання форменого одягу.
     оплачується житло, яке знімає військовослужбовець.
     право на отримання безкоштовного житла.


Відпустки:
  щорічна відпустка від 30 до 45 днів в  залежності від строку вислуги,
  пільгове санаторно-курортне лікування або оздоровлення.
  додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону).


Інше:
      можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
      соціальний пакет;


       Надаємо інформаційну та консультаційну підтримку кандидатів. Особи, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом можуть звертатися до Ананьївського районного військового комісаріату за адресою: вул.Єврейська 23, м.Ананьїв або за телефоном 0962073513.

 

Ми чекаємо на Вас!