11.09.2019

Вдалий вибір професії- одна з складових людського щастя.

11 вересня 2019 року Ананьївська районна філія Одеського обласного центру зайнятості провела виїзну акцію з використанням Мобільного центру профорієнтації для учнів Коханівської філії №1 І-ІІ ст. - ДНЗ, в якій  взяло участь понад 80 школярів .

Фахівці місцевої служби зайнятості  ознайомили учнів з світом професій, їх особливостями та станом ринку праці. Питання вибору професії дуже важливе, тому спеціалісти філії запропонували допомогу, і запросили учнів в ДІМ ПРАЦІ на День відкритих дверей, для отримання більш детальних профконсультаційних послуг з вибору професії, зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ «ПрофКонсультант», АС «Оптант Плюс».

Учні з зацікавленістю слухали запропонований їм інформаційний матеріал, а по завершенню отримали профорієнтаційні брошури з різною тематикою зайнятості .

Захід пройшов цікаво, конструктивно, та результативно, учні та вчителі Коханівської школи подякували фахівцям служби зайнятості за надання корисної інформації щодо вдалого вибору професійної діяльності.