30.08.2019

Підприємництво, як сходинка до фінансової незалежності.

У службу зайнятості часто звертаються люди, які не знайшли собі роботу, але мають певний хист до підприємницької діяльності. Одним із прикладів успішного започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості став колишній безробітний Ананьївської районної філії Одеського обласного  центру зайнятості, а нині підприємець – Пишняк Іван Георгійович.

Отримавши послуги фахівців служби зайнятості щодо організації ведення підприємницької діяльності,  Іван Пишняк вирішив розпочати власну справу. Майбутній підприємець пройшов навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямком «Підприємець-початківець», захистив бізнес-план на тему “Роздрібна торгівля продовольчими товарами” та в кінці 2018 року зареєструвався як суб'єкт підприємницької діяльності.

В ході ведення підприємницької діяльності , водію автотранспортних засобів за фахом, який успішно пройшов підготовку з підприємницької діяльності, прийшлось на практиці опановувати усі ази підприємництва, щоденно аналізувати місцевий ринок, завозити товари, які користуються попитом , ціна і якість яких може задовольнити потреби будь-якого споживача.

Поступово бізнес пішов, навіть інколи практикується торгівля продуктами під індивідуальне замовлення. Адже, незважаючи на те, що в теперішній час є велика кількість  магазинів, існує тип людей, які хочуть, щоб продукти, які вони споживають були неповторні, індивідуальні, а іноді за їх власною, призначеною лікарем дієтою. Тому, головна мета є продаж населенню якісних продовольчих товарів, в широкому асортименті і за помірними цінами.

Сьогодні Іван Пишняк успішно працює та розвиває свій бізнес, за що вдячний службі зайнятості.  Пишняк Іван Георгієвич, є частим учасником заходів для роботодавців, які проводить місцева служба зайнятості, ярмарок вакансій, днів відкритих дверей, презентацій , тощо. В теперішній час в його магазині проходить стажування особа, з числа зареєстрованих безробітних, і є ймовірність здійснення працевлаштування до фізичної особи – підприємця Пишняка Іван Георгієвича шляхом стимулювання роботодавця з Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, а саме, компенсації роботодавцю ЄСВ із зарплати  працівника, який працює на новоствореному робочому місці.

Ананьївцям Іван Пишняк радить не боятися змінювати своє життя, пробувати розвивати себе у підприємництві, яке може стати сходинкою до фінансової незалежності.

 

Директор Ананьївської філії     Непомящий І.І.