13.02.2018

НОВИЙ магазин «КОПІЙКА» по вул. Незалежності, 15 «б» м. Ананьїва.

Знаковою подією для жителів Ананьївського району стала реанімація колишньої будівлі УНІВЕРМАГУ міста Ананьїва в сучасний торговий трьох-поверховий центр.

Левову частку робіт з ремонту,  забезпечення обладнанням для торгівлі та товарами взяло на себе ТОВ Торгова мережа «КОПІЙКА», головний офіс м. Одеса, вул. Средняя, 83-В , телефон: 7775865

За даними дослідницької компанії GT Partners Ukraine, частка мережі «КОПІЙКА» в загальному товарообігу мережевої продуктивної роздрібної торгівлі м. Одеси у 2009 році склала біля 6,5%. Головними конкурентами мережі «КОПІЙКА» є супермаркети "Таврит В" і "Сільпо".

На кінець першого півріччя 2017 р., мережа нараховувала 71 магазин, розташованих у 3 областях України.

   В м. Подільські  Одеської області два магазини маржі «КОПІЙКА» успішно функціонують, в поточному році планується відкрити ще один.

Роботу по відновленню колишнього УНІВЕРМАГУ стала можлива завдяки сприянню  та  безпосередньої участі в процесі, мера міста Ананьєва Павла Ілліча Маковецького.

З метою забезпечення шукачів роботи робочими місцями фахівці Ананьївського районного центру зайнятості енергійно долучились до здійснення низки заходів щодо забезпечення новоутвореного торгового центру кваліфікованими кадрами.

Протягом 2017-2018 років фахівцями Ананьївського районного центру зайнятості проведено робочі зустрічі з керівником торгової мережі «Копійка» в місті Подольські пані Наталією стосовно перспектив створення нових робочих місць в торговому центрі «КРПІЙКА», який планується відкрити в м. Ананьїві приблизно в березні поточного року.

         На замовлення роботодавця проведено підбір кандидатів на робочі місця та організовано зустрічі в районному центрі зайнятості та  Ананьївській міській раді з незайнятим населенням, на яких розглянуто перспективи роботи торгової мережі «КОПІЙКА» в місті Ананьїві. Керівники товариства довели інформацію про те, що вже зроблено та роботи, які необхідно виконати для виходу на виробничі потужності.

         В ході зустрічі розглянуто питання організації праці, професійний склад колективу, вимог до робітників, безробітних цікавив соціальний пакет,  побутові умов та заробітна плата. Досягнуто домовленості про співпрацю керівника та представників кадрової служби мережі «Копійка» в місті Подольські , та центру зайнятості для укомплектування персоналом.    

26 січня 2018 року керівник та представники кадрової служби мережі «Копійка» в місті Подольські ,  провели співбесіду з претендентами на робочі місця в актовій залі Ананьївської міської ради.  Слід зазначити що разом з іншими претендентами на заповнення вакансій анкету, розроблену кадровою службою ТОВ Торгова мережа «КОПІЙКА» заповнювали і клієнти Ананьївського районного центру зайнятості, яких налічувалось більше 40 осіб.

Всі бажаючі працевлаштуватися, цього дня, крім анкетування отримали вичерпну інформацію щодо оплати праці та умов праці. Кадрова служба магазину «КОПІЙКАЙ» опрацює кожну кандидатуру на новостворене робоче місце і надасть відповідь шукачам роботи в найблищий час.

 

Тож, нагадуємо  жителям Ананьївського району.

 

В зв’язку з відкриттям НОВОГО магазину «КОПІЙКА» по вул. Незалежності, 15 «б» м. Ананьїва , запрошуються на роботу особи за професіями: касир, продавець, прибиральник, вантажник . Потрібні громадяни з досвідом роботи : приймальника товарів, обліковця, адміністратора.

Магазин «КОПІЙКА» забезпечує: СТАБІЛЬНІСТЬ! ОФІЦІЙНЕ ОФОРИЛЕННЯ! МОЖЛИВІСТЬ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ!  

Тел. (050) 3925024, Наталя

 

                   Директор                             І.І. Непомящий