13.02.2018

10 років на захисті громадян від безробіття.

10 років пройшло з часу побудови та введення в дію будівлі Ананьївського районного центру зайнятості. Поява у районі будівлі Ананьївського районного центру зайнятості стала надзвичайною подією для громади. По-перше, розроблені по кращим аналогам Європи кабінети та приміщення центру зайнятості дають змогу застосовувати при наданні соціальних послуг кращі, передові технології обслуговування незайнятого населення району. По-друге, нова простора, гарна будівля чудово вписалась в архітектурний інтер’єр міста Ананьїва і є його надбанням.

Фахівці центру зайнятості завжди доброзичливо з повагою ставляться до відвідувачів центру зайнятості, тому громадяни різних верств населення, навіть не шукачі роботи, з задоволенням відвідують дану установу. Враховуючи плідну співпрацю центру зайнятості не тільки з роботодавцями району а й з усіма фондами та державними установами, такими , як,  наприклад: Відділ освіти Ананьївської районної державної адміністрації, Ананьївського районного  центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Служба у справах дітей Ананьївської районної державної адміністрації,  Управління соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації,  Любашівське об’єднання Управління Пенсійного Фонду України Одеської області , Подільський місцевий центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  Ананьївський районний відділл з питань пробації Міністерства юстиції України, Південне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації,  Ананьївський військовий комісаріат,  Благодійна організація учасників бойових дій ЗСУ «Легіон», Податкова адміністрація та інші,  окрім вичерпної інформації щодо працевлаштування , в місцевому центрі зайнятості фахівці центру зайнятості завжди надають слушні поради та консультації юридичного характеру, з питань Кодексу законів про правцю України, різних питань соціального захисту населення. Все це робиться спеціалістами центру зайнятості через відповідні технології ї роботи в тому числі завдяки наданню послуг клієнтам центру зайнятості на  основі підходу кейс-менеджмент .

Сьогодні Ананьївський районний центр зайнятості – це місце спілкування,  центр європейської культури, та загальнодержавної бази вакансій, який залишається доступним для всіх верств населення. Результативність роботи центру зайнятості, 26-річна  ( якщо взяти з початку діяльності служби зайнятості в Україні) історія його існування  доводять, що ця установа потрібна жителям Ананьївщини як джерело знань та практичної допомоги в сфері соціального та іншого захисту, крім того це культурний осередок  міста та села.   Ананьтївський районний центр зайнятості , останніми роками обслуговує біля 2000  мешканців району.  До послуг громадян представлений банк вакансій  в обсязі понад 1 млн. одиниць. Саме в центрі зайнятості шукачі роботи забезпечуються як моральною так і матеріальною підтримкою , тут отримують соціальні послуги вразливі на ринку праці групи населення.

Профільні відділи Одеського обласного центру зайнятості, приймають необхідні заходи для належного зберігання адміністративної будівлі Ананьївського районного центру зайнятості, функціонування установи відповідно її прямого призначення , адже належний стан зовнішнього виду будівлі, позитивно впливатиме на її подальшу експлуатацію. Зменшаться  витрати закладу на оплату енергоносіїв і одночасно поліпшиться якість послуг користувачам. Це створить  кращі умови для реалізації державної політики зайнятості. Вкінці кінців колись таки настане час, коли в державі Україна не буде такого ганебного явища як безробіття а адміністративна будівля Ананьївського районного центру зайнятості продовжуватиме радувати око громадян як пам’ятник архітектури, і буде задіяна для інших потреб і благ громади району та міста.

 

Директор І.І. Непомящий