22.07.2014

В Ананьївському районі затвердили План реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік

Сьогодні в райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» по обговоренню проекту Плану реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі на 2014 рік. У роботі «круглого столу» прийняли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, причетних до виконання плану реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі та голови громадських організацій району. 

Звертаючись до присутніх голова районної державної адміністрації В’ячеслав Сербін зазначив: «Одним із першочергових завдань центральної та регіональної влади є саме налагодження конструктивного діалогу з громадянським суспільством. Президент України Віктор Янукович наголошує на тому, що ефективне, сильне, активне громадянське суспільство є гарантом демократичного розвитку Української держави, прав і свобод людини та громадянина".

Виступаючи перед присутніми, начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Світлана Байкалова наголосила на тому, що Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 затверджено Порядок планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Інформаційні повідомлення про проведення публічного обговорення та роз’яснення щодо мети та завдань даного Порядку, розміщено на веб-сторінці Ананьївської райдержадміністрації. Крім того, під час спільного засідання Консультативної політичної та Громадської рад при Ананьївській райдержадміністрації, яке відбулось 4 лютого, також було надано роз’яснення щодо затвердженого Порядку, ознайомлено з проектом розпорядження райдержадміністрації «Про затвердження плану заходів та моніторингу реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі на 2014 рік».

В обговоренні доповіді прийняли участь голова Ананьївського районного осередку ВГО «Наша Україна», голова Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації Володимир Сєдов, отаман Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво» Олександр Плотянський, голова районної організації ветеранів України Одеської області Валентина Тамалюнас. Зауважень та доповнень не надходило. Всі підтримали запропонований проект розпорядження.