15.01.2015

В Ананьївському районі обговорили хід реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства протягом 2014 року та затвердили План реалізації райдержадміністрацією Стратегії на 2015 рік

Наприкінці грудня місяця 2014 року в райдержадміністрації відбулось обговорення Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі на 2015 рік. Під час останнього засідання Громадської ради начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Світлана Байкалова поінформувала присутніх про хід реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі протягом 2014 року та ознайомила з проектом Орієнтовного плану заходів та моніторингу реалізації Ананьївською райдержадміністрацією державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі в 2015 році.

Основна увага, відповідно до зазначених документів приділяється співпраці структурних підрозділів райдержадміністрації з інститутами громадянського суспільства району. Зокрема, управлінням соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації постійно залучалися представники громадських  організацій, а саме Ананьївської районної громадської організації ветеранів України та  Ананьївської районної громадської організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України", до вирішення питань, пов’язаних з реалізацією в районі державної політики у сфері соціального захисту населення, проведення різноманітних заходів тощо.

25 грудня 2014 року відбулось засідання «круглого столу» по обговоренню ходу реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі протягом 2014 року  та проекту Плану реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі на 2015 рік. У роботі «круглого столу» прийняли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, причетних до виконання плану реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі та голови громадських організацій району.

Звертаючись до присутніх виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Іван Осадчий зазначив: «Одним із першочергових завдань центральної та регіональної влади є саме налагодження конструктивного діалогу з громадянським суспільством. Президент України та Уряд наголошують на тому, що ефективне, сильне, активне громадянське суспільство є гарантом демократичного розвитку Української держави, прав і свобод людини та громадянина".

Виступаючи перед присутніми, начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Світлана Байкалова наголосила на тому, що Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 затверджено Порядок планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Інформаційні повідомлення про проведення публічного обговорення та роз’яснення щодо мети та завдань даного Порядку, розміщено на веб-сторінці Ананьївської райдержадміністрації.

В обговоренні доповіді прийняли участь голова Ананьївського районного осередку ВГО «Наша Україна», голова Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації Володимир Сєдов, отаман Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво» Олександр Плотянський, голова районної організації ветеранів України Одеської області Валентина Тамалюнас. Зауважень та доповнень не надходило. Всі підтримали запропонований проект розпорядження.