14.10.2014

Шановні жителі та представники об’єднань громадян Ананьївського району!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 «Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» Ананьївська районна державна адміністрації інформує, про те, що закінчується строк дії прийнятого розпорядження від 08 лютого 2014 року № 54/А-2014 «Про затвердження плану заходів та моніторингу реалізації державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі на 2014 рік».

Вже найближчим часом планується підготувати новий проект розпорядження на 2015 рік по затвердженню плану заходів та моніторингу реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі. Жителі та громадськість району мають можливість долучитися до формування  вищезазначених заходів та надати свої пропозиції до 31 жовтня 2014 року відділу комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації. Всі пропозиції будуть детально розглянуті та включені до проекту розпорядження, який потім буде винесено на публічне обговорення.

З цьогорічними затвердженими заходами по Стратегії розвитку громадянського суспільства можна ознайомитись на веб-сторінці Ананьївської районної державної адміністрації у підрозділі «Документи» розділу «Громадянське суспільство і влада»  та у відділі комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації, тел. 2-25-39.

Тож, закликаємо до співпраці, шановні земляки.

 

Головний спеціаліст з питань реалізації державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства відділу комунікацій      з громадськістю апарату райдержадміністрації                                             Вікторія Макаревич