03.11.2014

Пропонуємо приєднатись до обговорення.

 

На виконання  Постанови Кабінету Міністрів України  від 25 грудня 2013 року № 968 «Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» Ананьївська районна державна адміністрація повідомляє наступне.

Відділом комунікацій та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації розроблено новий проект розпорядження «Про затвердження плану заходів та моніторингу реалізації районною державною адміністрацією Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі на 2015 рік».

З даною інформацією можна ознайомитись на веб-сторінці Ананьївської районної державної адміністрації у підрозділі «Документи» розділу «Громадянське суспільство і влада»: http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/gromadyanske-susplstvo-vlada/ та у відділі комунікацій та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Запрошуємо вас, шановні представники громадськості, долучитися до обговорення запропонованого нового проекту Плану заходів на 2015 рік та у термін до 09 січня 2015 року надати свої пропозиції та зауваження до відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації. Всі пропозиції та зауваження будуть детально розглянуті та включені до даного документа. Тож, закликаємо до співпраці, для нас важлива думка кожного.

 

Головний спеціаліст з питань реалізації державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства відділу комунікацій      з громадськістю апарату райдержадміністрації                                           Вікторія Макаревич