31.01.2015

«Кожна людина, яка внаслідок дій терористів на сході країни вимушена покинути свій дім, буде забезпечена всім необхідним для тимчасового проживання», - Сергій Бочковський

         За інформацією Міжвідомчого координаційного штабу, за минулу добу з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 4067 осіб. 

 

Разом з тим, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський повідомив:  «На сьогоднішній день ми  можемо розмістити близько 14 тисяч людей. Найбільшу кількість людей - 3160 може прийняти Дніпропетровська область, 1300 -  Кіровоградська, 964 Львівська – 964, 913 осіб може розмістити Житомирщина». 

 

Окрім  цього, у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях проводяться заходи щодо облаштування інфраструктури та введення в експлуатацію  модульних будинків транзитних містечок на 3,5 тисячі осіб.  

Враховуючи можливе збільшення кількості  людей, які виїжджають з районів проведення АТО, дано доручення місцевим органам виконавчої влади  провести  пошук додаткових приміщень, придатних для  розміщення внутрішньо переміщених осіб в холодну пору року.

 

«Кожна людина, що внаслідок дій терористів на сході  вимушена покинути свій дім, буде забезпечена всім необхідним для тимчасового проживання», -  зазначив  Сергій Бочковський

 

Керівник прес-служби

ДСНС України

Наталія Бистра