09.04.2019

Графік та тематика «прямих телефонних ліній» районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року

Телефон «прямої телефонної лінії» 2-19-69 

Дата проведення

Тема для розгляду

Бере участь

04 квітня

 

10.00-12.00

Про обслуговування населення  бібліотечною системою району

Тимченко Тетяна Мариянівна - начальник відділу культури районної державної адміністрації 

11 квітня

 

10.00-12.00

Щодо одержання позики на газифікацію, будівництво, реконструкцію та придбання індивідуального житла на селі з фонду «Власний дім»

Касімбекова Ольга Василівна – начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації

18 квітня

 

10.00-12.00

Про соціальний захист учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Погорєлова Олена Сергіївна – начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів та осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

25 квітня

 

10.00-12.00

Про виплату ветеранам війни грошової допомоги до 05 травня

Шавловська Галина Миколаївна – начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

02 травня

 

10.00-12.00

Про соціальний захист дітей: реалізація прав дитини на життя, охорона здоров’я, освіта, сімейне виховання та всебічний розвиток

Платонов Станіслав Іванович - начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації

16 травня

 

10.00-12.00

Про стан пасажирських перевезень в Ананьївському районі

Касімбекова Ольга Василівна – начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації

23 травня

 

10.00-12.00

Про бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Антонюк Сергій Валерійович – заступник начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації 

30 травня

 

10.00-12.00

Про порядок видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки

 

Гладкий Андрій Олександрович – завідувач сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації

06 червня

 

10.00-12.00

Про процеси децентралізації та реформування місцевого самоврядування

Мудрик Валентина Миколаївна – головний спеціаліст з організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної державної адміністрації

13 червня

 

10.00-12.00

Про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання

Морозова Наталя Миколаївна – завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації

20 червня

 

10.00-12.00

Про обов’язки громадян щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації

Косенко Тетяна Миколаївна     - головний спеціаліст з  мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації

27 червня

 

10.00-12.00

Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту екосистем району

Новацька Людмила Леонідівна – головний спеціаліст з питань цивільного захисту районної державної адміністрації