Юні актори Ананьївщини – у числі кращих.

Учасники дитячої театральної студії «Теремок» Ананьївського районного Будинку культури вперше, за роки своєї творчості, взяли участь в обласному фестивалі аматорського театрального мистецтва «Театральна весна», який відбувся 6 квітня 2019 року в м. Білгород-Дністровському та здобули Диплом ІІ ступеню у номінації «Дитячі театри».

Вихідний день вийшов досить насиченим, адже з самого рання і до пізнього вечору на сцені Центру культури та дозвілля відбувалися справжні дива. 

13 театральних колективів з різних куточків Одещини демонстрували свої вистави перед професійним журі.

Як же приємно, що наші діти на чолі з режисером-постановником Наталією Токарєвою гідно виступили, показавши спектакль «Казка про музичне дерево», в якому герої в яскравих костюмах талановито висвітили мораль про цінність та значимість природи, про те, що ми маємо берегти і не рубати дерева, особливо такі, що ростуть раз на тисячу років.
Приємно було те, що голова журі Євгеній Юзефович Гимельфарб український режисер, театральний діяч, заслужений діяч мистецтв України відмітив, що наші діти з першого погляду відрізняються своєю неординарністю, безпосередністю, артистичністю. Та й дійсно, серед наших учасників і самбісти, і футболісти, і співаки, а тепер ще й чудові актори, це Станіслав Матрос, Софія Кондратенко, Поліна Щетиніна, Ксенія Шаповалова, Ліза та Ксенія Секіраш, Єля Кулікова, Гліб Сагайдак, Настя Волкова та Данило Чебан.

Того дня діти отримали додаткове задоволення, побувавши на екскурсії в Аккерманській фортеці. То ж останні вихідні канікул вдалися на славу нашим маленьким артистам. Дякуємо батькам за довіру та підтримку. 

Також окрема подяка за сприяння та підтримку в участі у фестивалі обласного рівня Ананьївській районній державній адміністрації, відділу культури та відділу освіти.