Здійснено профілактичний рейд на території Байтальської сільської ради.

Комісією у складі виконувача обов’язків начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Наталії Морозової, провідного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Артема Середи, директора районного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Бацелі, здійснено профілактичний рейд на території Байтальської сільської ради.
У ході перевірки сім’ям надано рекомендації щодо оформлення документів, інформацію про соціальні послуги та порядок їх отримання. Окрім того, сім’ї отримали інформаційні консультації з питань відповідального батьківства, підвищення економічної грамотності та планування сімейного бюджету, захисту законних прав та інтересів дитини.
Також проведений контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом вибіркового обстеження.
Так, за результатами вибіркової перевірки обстежені родини не всі належним чином використовують кошти для забезпечення належних умов виховання та розвитку народжених малюків. Батьки попереджені про наслідки нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. 
За фактами виявлених порушень до Ананьївського відділення поліції направлено листи про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей”.