Відбулось засідання комісії райдержадміністрайції.

В рамках забезпечення реалізації Постанови КМУ від 26 червня 2019 року №  616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877» щодо використання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа та виконання доручень, які було дано під час селекторної наради обласної державної адміністрації 08 серпня 2019 року, в районній державній адміністрації 13 серпня 2019 року, відбулось засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло, або призначено грошову компенсацію. Склад комісії та Положення про її діяльність затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації № 135/А-2019 від 06 серпня 2019 року.

Відкриваючи засідання, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова наголосила на винятковій актуальності питання забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом, а також важливості розвитку сімейних та інших форм виховання в районі, у тому числі шляхом придбання їм житла та відповідних приміщень. Актуальною залишається і виплата грошової компенсації.

Серед основних питань порядку денного було питання визначення кількості дітей віком від 16 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку.

Детально обговоривши питання порядку денного члени комісії одноголосно підтримали рішення про визначення кількості дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку.