Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

30 серпня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Карпової відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

На порядку денному було три питання, два із яких щодо доцільності призначення опікуна та піклувальника над дітьми та одне питання щодо встановлення порядку побачень матері з малолітнім сином, який, згідно рішення суду проживає з батьком.

Досить жваве обговорення викликало саме третє питання, адже у членів комісії досить багато питань було саме до матері з приводу її попереднього способу життя, у зв’язку з чим батько забрав дитину до себе. І звісно присутність батька та матері в кінцевому результаті призвела до обопільних звинувачень сторін в існуючих проблемах. На жаль, під час подібних спілкувань батьки забувають, або, через своє хворобливе ЕГО, не хочуть розуміти найголовнішого – спільну відповідальність за виховання дитини.

З рештою, за результатом розгляду питання більшістю голосів членів  комісії було прийнято рішення щодо задоволення заяви матері та встановлення відповідного порядку її побачень з дитиною.