Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

31.07.2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Карпової відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.
Цього разу робота комісії була досить насиченою, адже порядок денний налічував дев’ять питань:
- щодо доцільності виписки дитини з лікарні батькові;
- п’ять питань щодо доцільності влаштування дітей до ЗОШ-інтернат за заявами батьків;
- щодо доцільності позбавлення батька дітей батьківських прав за позовом матері;
- про стан роботи щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності в Ананьївському районі;
- про стан роботи щодо збереження життя та здоров’я дітей, профілактики нещасних випадків та навмисних самоушкоджень дітьми в Ананьївському районі.
Розгляд першого питання було продовжено за результатами його розгляду на попередній позачерговій комісії і одноголосно прийнято рішення про доцільність виписки дитини з лікарні батькові.
Бурхливе обговорення членів комісії викликало питання щодо доцільності позбавлення батька дітей батьківських прав за позовом матері, адже, як з’ясувалося під час розгляду, мати разом з дітьми змінила місце проживання в той час як батько дітей виконував військовий обов’язок в зоні АТО, а потім забороняла батькові бачитися з дітьми. Натомість батько дітей, з метою захисту своїх прав, звернувся із зустрічним позовом до суду щодо вставлення порядку побачення з дітьми. З рештою членами комісії одноголосно було прийнято рішення про недоцільність позбавлення батька дітей батьківських прав та направлення на адресу суду відповідного висновку органу опіки та піклування.
За результатами розгляду двох останніх питань комісією також були прийняті відповідні рішення, в яких зроблено акцент на співпраці всіх причетних структур в напрямку подолання таких негативних явищ, як дитяча бездоглядність, безпритульність, попередження нещасних випадків з дітьми та спроб самоушкодження.