З метою вирішення питань соціального захисту прав та інтересів дітей 22 лютого 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Карпової, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому було розглянуто шість питань:
- про розгляд матеріалів щодо стану сім’ї в якій існує ризик відібрання дітей;
- про доцільність позбавлення батьківських прав батька дитини за заявою матері;
- про доцільність позбавлення батьківських прав батьків дитини;
- про визнання неповнолітньої особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням;
- про призначення опікуна над майном, що належить неповнолітньому;
- про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З усіх питань найбільшої уваги, а разом з тим здивування та обурення членів комісії викликала позиція запрошеної на комісію матері дівчинки стосовно якої розглядалося питання доцільності позбавлення її батьківських прав. Покинувши дитину у віці 4 років на біологічного батька, який, з її слів, знущався над нею - матір’ю і за 10 років жодного разу не цікавитися життям та станом здоров’я дитини, обравши вихованню та піклуванню над дитиною інтереси нового співмешканця та задоволення своїх ницих потреб – що може більше викликати подив та обурення. Мабуть лише гуманність нашого правосуддя, адже позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів – занадто невелика кара за загублене право дитини на щасливе дитинство, материнську любов та турботу. 
Як відомо діти – це дзеркало в якому відображається особистість батьків, їх вчинки, спосіб життя та традиції, які діти переймають, так як сприймають усе перелічене за еталон життя. Хотілось би сподіватися, що навіть зазнавши зради батьків серце та душа дівчинки не зачерствіє і вона залишиться люблячою матір’ю для своїх майбутніх дітей. 
За 10 років роботи комісії це перший випадок коли мати подолавши відстань у 200 км. приїхала, щоб просити комісію позбавити її батьківських прав. І навіть подив та нерозуміння позиції матері членами комісії та намагання вмовити її змінити своє рішення наштовхнулися на стіну байдужості, черствості та бездушності з боку «матері».
Тож, за результатами розгляду питання членами комісії одноголосно було прийнято рішення щодо доцільності позбавлення батьків дівчинки батьківських прав та звернення до суду з відповідною заявою.
З рештою, дві з половиною години, засідання пройшли в конструктивній та плідній праці.