Святкова екскурсія в Умань.

30 вересня 2018 року до Дня усиновлення делегація дітей Ананьївського району, до складу якої входили діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, ДБСТ, а також в сім’ях опікунів, піклувальників) відвідала Національний дендрологічний парк Софіївка (Софіївський парк) м. Умань.
Дві тисячі видів різних рослин, стародавні скульптури грецької міфології, дивовижні та унікальні багатотонні гранітні брили, які гармонійно вписані в архітектурний ансамбль парку, 18-метровий фонтан та ще багато цікавої інформації та місць мали змогу не тільки почути але й на власні очі побачити діти.
Півтора годинна екскурсія найкрасивішим парком Європи надовго запам’ятається не тільки дітям, а й дорослим, які супроводжували дітей.
Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти Ананьївської районної державної адміністрації МихаилКолойденко за підвезення учасників делегації та начальнику Ананьївського ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області СергейГавура за забезпечення супроводу.