Проведено черговий профілактичний рейд.

28 травня 2019 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за участі Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району, з метою своєчасного виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах і забезпечення захисту прав дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності в с. Новогеоргіївка Ананьївського району проведено черговий профілактичний рейд.

Під час проведення рейду перевірялися багатодітні сім’ї, сім’ї в яких виховуються діти під опікою та піклуванням, а також сім’ї, які потрапили в поле зору соціальних служб.

За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 6 сімей та складено відповідні акти обстеження, а також протоколи бесід щодо попередження про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання батьками обов’язків з виховання та утримання дітей. Також, з настанням літніх канікул, увага батьків акцентувалася на недопущенні нещасних випадків з дітьми, збереження їх життя та здоров’я.