Профілактичний рейд в с. Жеребкове

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.04.2019 року          № 59/А-2019 «Про затвердження графіку проведення спільних профілактичних рейдів по населеним пунктам Ананьївського району у квітні – червні 2019 року» 9 квітня 2019 року в с. Жеребкове Ананьївського району було проведено спільний профілактичний рейд служби у справах дітей районної державної адміністрації та сектору ювенальної превенції поліції.

Активну участь у проведенні рейду прийняли Жеребківський сільський голова Адалат Джабієв та секретар сільської ради Ольга Поліщук.

Метою рейду було своєчасне виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах і забезпечення захисту прав дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності.

Загалом, проблематика сімей, які відвідала комісія – це відсутність можливості офіційно влаштуватися на роботу, що, у свою чергу, змушує людей шукати сезонний заробіток в інших районах Одеської області. А коли в родині діти, то це вже не одна, а декілька проблем – на кого залишити дітей, за який рахунок їх утримувати.

Членами комісії в межах своєї компетенції були надані консультації та відповідні рекомендації, але проблема залишається відкритою.